Bodybuilding

Zajęcia fitness

PRZECZYTAJ WIĘCEJ

ZAJĘCIA FITNESS

BIKINI BODY
Chcesz mieć piękne ciało i oszałamiająco wyglądać na plaży w bikini? Zapracuj na to już dzisiaj! :) Koniecznie przyjdź na zajęcia BIKINI BODY ! Ten trening pomoże wyszczuplić Twoją sylwetkę, wyrzeźbić mięśnie oraz poprawić kondycję. Podczas zajęć będziemy modelować wszystkie problematyczne partie kobiecego ciała, w tym: brzuch, pośladki, uda, przedramiona, a część interwałowa pomoże podkręcić metabolizm i spalić jeszcze więcej kalorii.

STEP & SHAPE
Zajęcia o zmiennej intensywności. Pierwsza część zajęć to łatwy układ choreograficzny na stepie, resztę tworzy wzmacnianie poszczególnych partii mięśniowych. W tym celu mogą być używane dodatkowo ciężarki lub taśmy. Zajęcia zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych.

BPU (Brzuch, pośladki, uda)
Zajęcia przeznaczone dla osób, którym szczególnie zależy na wyrzeźbieniu i wzmocnieniu mięśni brzucha, pośladków i ud. Pozwalają pozbyć się niechcianej tkanki tłuszczowj oraz wymodelowac sylwetkę. Przeznaczone dla wszystkich, szczególnie dla osób rozpoczynającychc swoją przygodę z treningiem.

PILATES
Trening całego ciała polegający na mobilizacji mięśni głębokich, głównie mięśni dna miednicy i mięśnia poprzecznego brzucha. Poprawia wygląd całej sylwetki ciała, wpływa również bardzo korzystnie na nasze samopoczucie. Rezultatem ćwiczeń jest smukła sylwetka, płaski brzuch, większa świadomość własnego ciała. Ćwicząc pilates odczujesz dobroczynny wpływ na swój organizm, zniwelujesz choroby kręgosłupa i nauczysz się prawidłowego oddechu. Pilates jest odpowiedni dla każdego, niezależnie od wieku lub poziomu zaawansowania.
1 wejście
15 wejśćie

profesjonalni instruktorzy

innowacyjne zestawy cwiczeń

10 wejść
130 10 wejść/3 miesiące

profesjonalni instruktorzy

innowacyjne zestawy cwiczeń